Nic tak nie poprawi Twojego samopoczucia, jak wypoczynek na Drewnianym Tarasie.

Taras zabezpieczony olejem

fffoto: 

Bangkirai taras samonośny na gruncie, zabezpieczony olejem

Przygotowanie terenu pod budowę drewnianego tarasu. Ułożenie bloczków betonowych i ich wypoziomowanie, przykrycie powierzchni ziemi geowłokniną, zapobiegającą wyrastaniu chwastów. Budowa konstrukcji nośnej tarasu przez przykręcanie legarów akacjowych poziomo i równolegle w stosunku do bryły budynku.

Do tak przygotowanej konstrukcji nośnej przykręcane są deski tarasowe z drewna egzotycznego Bangkirai. Taras drewniany montowany jest za pomocą specjalnych wkrętów do drewna, przed przykręceniem wkrętów deski tarasowe są nawiercane. Wszystkie montowane przez nas tarasy drewniane po położeniu pokrywane są dwukrotną warstwą oleju pielęgnacyjnego w celu ochrony przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych.

Taras drugi powstał przez położenie podestów drewniany z deski tarasowej Bangkirai, podesty także zostały pokryte dwukrotną warstwą oleju. Do budowy drewnianego tarasu zostały zastosowane akcesoria tarasowe- podkładki izolujące, podkładki wentylacyjne, gwiazdki dystansujące. Deska tarasowa Bangkirai jest dwustronnie ryflowana.