Nic tak nie poprawi Twojego samopoczucia, jak wypoczynek na Drewnianym Tarasie.

O nas

         

          Z najlepszej jakości materiałem, doskonałym przygotowaniem sprzętowym, wykwalifikowanymi, kompetentnymi  i doświadczonymi w branży drzewnej pracownikami, TDM Tarasy Drewniane jest liczącym się producentem, importerem i montażystą wysokiej jakości drewnianych tarasów.
Działamy na obszarze całego naszego kraju, jak i również Niemiec.

          Oferujemy produkt finalny realizując projekty prywatne i  komercyjne. Współpracujemy z projektantami, architektami, firmami budowlanymi.  Profesjonalne, efektowne, funkcjonalne wykończenie drewnianego tarasu to nasz atut. Stosujemy produkty najwyższej jakości, uprzednio sprawdzone, zaczynając od desek tarasowych poprzez wkręty do tarasów i środki do pielęgnacji drewna.

           Zapewniamy profesjonalny produkt, montaż, porady użytkowania I pielęgnacji tarasów z drewna egzotycznego, europejskiego i tak popularnych w obecnej chwili tarasów kompozytowych WPC.
Jesteśmy bezpośrednim importerem kompozytów WPC, tym samym wychodzimy na przeciw oczekiwaniom Państwa proponując produkt bardzo konkurencyjny cenowo.

                                              MISJA FIRMY

          Sprostać wyzwaniom i oczekiwaniom stawianym przez KLIENTA w zakresie projektów drewnianych tarasów. Oferujemy produkt konkurencyjny cenowo o wysokiej jakości w połączeniu z terminowością naszych usług montażowych. Dokonujemy inwestycji w najlepsze materiały i sprzęt do produkcji i montażu Drewnianego Tarasu, umożliwiając tym samym osiągnięcie jego najwyższej jakości.

          Przedstawiamy dokładną i wnikliwą ofertę zabudowy Tarasu bazując na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży drzewnej. Zapraszamy do naszego salonu sprzedaży tarasów drewnianych oraz magazynu znajdującego się w Batorowie pod Poznaniem.