Nic tak nie poprawi Twojego samopoczucia, jak wypoczynek na Drewnianym Tarasie.

Taras drewniany Garapa- wylewka betonowa

fffoto: 

Taras drewniany z egzotyku Garapa na wylewce betonowej.

Deska tarasowa- Garapa, dwustronnie ryflowana. Przygotowanie konstrukcji tarasu drewnianego z legarów Bangkirai, układanie i mocowanie konstrukcji tarasu do płyty żelbetowej.

Do przygotowanej kratownicy konstrukcji tarasu przykręcane są deski tarasowe- Garapa- uprzednio nawiercane, aby uniknąć pęknięć w desce. Położone deski tarasowe są przycinane po łuku tworząc jednocześnie półokrągły taras. Przy tarasie drewnianym znajdują się schody z płyty żelbetowej, do legarów z Bangkirai przytwierdzonych do płyty żelbetowej przykręcamy deski tarasowe, wycinane po łuku.

Powstają schody tarasowe, składające się dwóch stopni. Taras prezentuje się okazale, schody w kształcie łuku zwracają uwagę estetyką wykończenia. Na koniec przykręcamy listwy maskujące, które zamykają etap budowy drewnianego tarasu. Tak zmontowany taras dwukrotnie olejujemy, zabezpieczając w ten sposób powierzchnię desek tarasowych przed szkodliwym działaniem warunków atmosferycznych. Taras drewniany oprócz głównego wejścia przez schody półokrągłe ma jeszcze jedno wejście boczne. Wejście to posiada tradycyjny kształt stopni schodowych. Taras prezentuje się niezwykle elegancko z każdej perspektywy.