Nic tak nie poprawi Twojego samopoczucia, jak wypoczynek na Drewnianym Tarasie.

Wykończenie tarasu z drewna egzotycznego

do jakiej galerii: 
fffoto: 

Wykończenie tarasu z drewna egzotycznego

Zdjęcie przedstawiające ukańczanie budowy drewnianego tarasu z Garapy. Taras drewniany osadzony na bloczkach betonowych, powierzchnia pod tarasem drewnianym zabezpieczona przed porastaniem chwastami. Legary z akacji. Deski tarasowe z drewna egzotycznego– Garapa ułożone prostopadle do bryły budynku. Taras drewniany wykonany w kształcie łuku. Deski tarasowe montowane do legarów za pomocą tradycyjnego systemu montażu, przy użyciu specjalnych wkrętów do tarasu.

Deski tarasowe pokryte dwukrotną warstwą oleju bezbarwnego zabezpieczającego powierzchnie tarasu przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Taras drewniany w kształcie łuku uzyskany przez docinanie desek tarasowych do wyznaczonej granicy konstrukcji podbudowy tarasu. Deski tarasowe z drewna egzotycznego– Garapa, dwustronnie ryflowane, przed przykręceniem nawiercane. Konstrukcja tarasu wykonana ze spadkiem 1-2 % nachylenia, które ułatwia szybki odpływ wody z tarasu.

Taras drewniany na bloczkach betonowych w kształcie łuku zwraca uwagę swoją estetyką wykonania i wyglądu. Wypoczywanie na drewnianym tarasie przybliża nas do natury i pozwala oddać się chwilom relaksu.